Vision

12. dubna 2013 v 19:36 | iron man
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Robot
Titul
Victor Shade, Superhrdina
Karma
Kladná
Autor
Roy Thomas, John Buscema
Hraje
Peter Jessop
Blízcí
Ultron, Wonder Man, Scarlet Witch, Iron Man
Výskyt
Vision byl navržen robotem Ultronem proto, aby zničil Avengery, ale vymkl se kontrole a namísto boje proti nim se přidal na jejich stranu. Jako základ Visionova vědomí byli použity neuronové procesory z mozku Wonder Mana. Oženil se s mutantskou čarodějkou a členkou Avengers Scarlet Witch. Poprvé se objevil v komiksu The Avengers #57 (Říjen 1968).

Se Scarlet Witch měli dva syny. Pomocí magie spoutala dvě zbloudilé duše a porodila dvojčata, ale oba zemřeli v mladém věku. Poté Scarlet Witch ztratila kontrolu nad svojí mocí a zabila několik členů Avengers mezi nimiž byl i Vision. Duše jejich dětí se znovuzrodili jako dva chlapci William Kaplan a Thomas Shepherd. Z obou se stali superhrdinové a členové Young Avengers. S nimi byl v týmu i nový Vision, mladší kopie s novu osobností.

Po zničení nového Visiona byl po dlouhé a náročné opravě starý Vision znovu spuštěn Tony Starkem a opět se připojil k Avengers.

Schopnosti

Vision dokáže měnit hustotu svého uměle vytvořeného těla, což mu umožní procházet skrz cokoliv i ztvrdnout jako skála. Navíc ze solárního otvoru uprostřed čela vysílá střely. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tomato tomato | E-mail | Web | 20. dubna 2013 v 9:48 | Reagovat

Hej odkud ty infa bereš ?
Já to musela překládat z Angličtiny..chybí mi jich totiž pár do týmu. Jinak pokud chceš být Affs, musíš se zapsat už jsem to znovu zprovoznila..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama