Duben 2013

Spider woman

29. dubna 2013 v 19:48 | iron man
Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Druh
Mutant
Titul
Jessica Drew, Arachne
Autor
Archie Goodwin, Sal Buscema, Jim Mooney
Hraje
Elizabeth Daily, Tasia Valenza
Blízcí
Hawkeye, Ms. Marvel, Spiderman
Výskyt


Ano, určitě vás asi okamžitě napadne, že tato postava je sestra, manželka nebo blízká osoba našeho přátelského souseda Spider-Mana, takže na rovinu vám snad bude stačit tato odpověď: Ne, s Peterem Parkerem, alias Spider-Manem, nemá tato postava nic společného, kromě toho, že jsou oba členové Avengers a jsou dobrými přáteli.

POZOR!!!!!!!!

25. dubna 2013 v 19:12 | iron man
Dne 18.4.2013 vyšlo ABC s plakátem iron mana a taky nějakým článkem k němu určitě si to nezapomeňte koupit a hlavně nezapomeňte, že od 1.5. je v kinech iron man 3 a hlavně Robert.


VIP zprávy- Iron man 3

16. dubna 2013 v 18:47 | iron man
Tohle je premiéra Iron mana z Paříže, kde byly i VIP zpravy a je tam rozhovor i s Robertem tak se máte na co těšit!
Klikněte na tento odkaz a přetočte si to na 7 minutu.
Hezky se bavte!!!Ukázka

13. dubna 2013 v 17:14 | iron man
Tady je jeden z dílů kresleného seriálu Avengers, který kdysi běžel na tv Nova vždycky ráno a já jsem se dívala na každý díl moc se mi to líbí i když musím uznat, že film je teda lepší, ale doufám, že se vám to bude alespoň trochu líbit.


Vision

12. dubna 2013 v 19:36 | iron man
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Robot
Titul
Victor Shade, Superhrdina
Karma
Kladná
Autor
Roy Thomas, John Buscema
Hraje
Peter Jessop
Blízcí
Ultron, Wonder Man, Scarlet Witch, Iron Man
Výskyt
Vision byl navržen robotem Ultronem proto, aby zničil Avengery, ale vymkl se kontrole a namísto boje proti nim se přidal na jejich stranu. Jako základ Visionova vědomí byli použity neuronové procesory z mozku Wonder Mana. Oženil se s mutantskou čarodějkou a členkou Avengers Scarlet Witch. Poprvé se objevil v komiksu The Avengers #57 (Říjen 1968).

Se Scarlet Witch měli dva syny. Pomocí magie spoutala dvě zbloudilé duše a porodila dvojčata, ale oba zemřeli v mladém věku. Poté Scarlet Witch ztratila kontrolu nad svojí mocí a zabila několik členů Avengers mezi nimiž byl i Vision. Duše jejich dětí se znovuzrodili jako dva chlapci William Kaplan a Thomas Shepherd. Z obou se stali superhrdinové a členové Young Avengers. S nimi byl v týmu i nový Vision, mladší kopie s novu osobností.

Po zničení nového Visiona byl po dlouhé a náročné opravě starý Vision znovu spuštěn Tony Starkem a opět se připojil k Avengers.

Schopnosti

Vision dokáže měnit hustotu svého uměle vytvořeného těla, což mu umožní procházet skrz cokoliv i ztvrdnout jako skála. Navíc ze solárního otvoru uprostřed čela vysílá střely.
UPOZORNĚNÍ!!!!!!!

12. dubna 2013 v 19:06 | iron man
Dne 13.4.2013 což je zítra, kdyby někdo nevěděl tak v sobotu ve 20:20 h. na tv Nova film IRON MAN 2 a jak už asi většina víte hraje v něm můj nebo možná i váš oblíbený herec a tím je ROBERT DOWNEY JR. a proto doufám, že se budete dívat hlavně ti co ho jěště neviděli a proto vám tu radši dám jeho TRAILER:


Přeji pěknou zábavu!!!

Poděkování

11. dubna 2013 v 18:24 | iron man
moc děkuju moji super kamarádce Terry za tento pro mě prostě božíííí design

Hry

9. dubna 2013 v 15:09 | iron man
pokud jste už někteří možná hledali jsou počítačové hry od Marvelu bez stažení ty najdete na mnoho stránkách jako třeba na stránce:

Marvelu: http://marvel.com/games?nav=1, kde je super hra jménem Takedown, ve které si můžete vybrat za koho chce hrát buď za hawkeye nebo za black widow je tofakt super hra a moc se mi líbí

další hry jsou na:
www.alfahry.eu/flash-hra/115/Iron%20Man
Black Widow

7. dubna 2013 v 17:57 | iron man

Věk
30 Let
Pohlaví
Žena
Druh
Člověk
Titul
Natasha Romanova, Agent S.H.I.E.L.D.u
Karma
Kladná
Autor
Stan Lee, Don Heck, Larry Lebier
Hraje
Scarlett Johansson
Blízcí
Hawkeye, Nick Fury, Iron Man, Bucky Barnes
Výskyt

Vlastním jménem Natalia "Natasha" Alianovna Romanova, také známá jako Natasha Romanoff, se narodila ve Stalingradu v Rusku. Začala si říkat Black Widow jako sovětský agent KGB. Byla vycvičena jako vyzvědač, v bojových umění a jako sniper. Později Natalia utekla do USA a přidala se do týmu Avengers. Časem začala pracovat pro Nicka Furyho v organizaci SHIELD. Objevila se v pokračování filmu Iron Mana (2008), kde jí ztvárnila herečka Scarlett Johansson. Dále je k vidění v několika seriálech a video hrách. Poprvé se objevila v komiksu Tales of Suspense #52 (Duben 1964).
Trailer: Captain America

5. dubna 2013 v 15:01 | iron man

Tento film jsem sice neviděla, ale už teď můžu potvrdit podle ukázky, že bude fakt dobrý sice je zroku 2011, ale to přece vůbec nevadí určitě se na něho někdy podívám, protože ta ukázka stojí fakt za to.

Captain America

5. dubna 2013 v 14:45 | iron man

Věk
90 let + -
Pohlaví
Muž
Druh
Geneticky upravený člověk
Titul
velitel Avengers, ochránce demokracie a symbol USA
Autor
Joe Simon, Jack Kirby
Hraje
Chris Evans, Matt Salinger
Blízcí
Výskyt

Kapitán Amerika je ikonická postava vydavatelství Marvel a komiksů vůbec.

Zrod

Steve Rogers velmi toužil bojovat za svou vlast ve válce. Bohužel, skutečnost že sotva udržel pušku a vážil asi 45 kilo mu u lidí od náboru moc nepomohla. Ale Steve po tom tak moc toužil, že se nechal napumpovat neodzkoušeným sérem supervojáka, což zněkolikanásobilo sílu, zlepšilo jeho reflexy a odolnost. Bohužel vědec, který sérum vymyslel, byl ihned zabit, takže Steve zůstal prvním a posledním svého druhu. Dali mu krycí jméno Kapitán Amerika, protože měl vrátit čest demoralizované zemi plné špehů.
Kapitán do akce vždy nosí svůj štít vyrobený ze slitiny nezničitelného adamantia a velmi vzácného kovu vibrania, který pohlcuje kinetickou energii.
Tehdy se také setkal (mimo jiné) se svým úhlavním nepřítelem, Red Skullem. Dokonce byl členem týmu superhrdinů, jenž si říkali Invaders. Bohužel, při jedné misi ke konci války se obětoval aby zastavil raketu, která mířila na Washington D.C. Nezemřel, jak se lidé domnívali, ale spadl do ledového oceánu a upadl do primitivní hybernace. O šedesát let později, byl znovu nalezen týmem superhrdinů známých jako Avengers. Poté co byl rozmrazen zjistil že celý svět se změnil. Steve se s tím rozhodl vyrovnat jediným způsobem kterým znal: Stal se hrdinou.

Osobnost

Steve je velmi staromodní, lehce samotářský a (to už většině lidí asi došlo) velmi vlastenecký (super)člověk. Ovšem, jeho vlastenectví je poněkud složitější, než u většiny lidí. Není věrný ani tak nadřízeným, nebo vládě, jako spíš zemi samotné a nejednou odmítl splnit rozkazy, kvůli svým přátelům. Nejslavnější takové odmítnutí rozkazu se stalo během takzvané Civil War.
Narozeniny!!!

4. dubna 2013 v 17:40 | iron man
Dnes je velmi významný den, protože má narozeniny jeden moc významný herec a to Robert Downey jr. všichni ho určitě známe např. z filmu Iron man nebo Sherlock Holmes a teď se dostávám k té nejlepší části a tou je blahopřání k jeho výtečným 48 narozeninám a teď to přijde všichni se připravte VŠECHNO NEJLEPŠÍ ROBERTE!!!!!!!

HAPPY BIRTHDAY ROBERTE!!!!

Trailer: Thor

4. dubna 2013 v 16:21 | iron man

Tento film už je sice tak rok nebo dva roky starší, ale to nevadí doufám, že se vám bude líbit.

Thor

4. dubna 2013 v 16:07 | iron man


Věk
jak kdy od 100 Let do 2000 Let
Pohlaví
Muž
Druh
Asgarďan
Titul
Člen týmu Avengers, vládce Asgardu, levičák
Autor
Stan Lee, Jack Kirby, Larry Lieber
Hraje
Chris Hemsworth, a mnoho dalších
Blízcí
Hercules, Sif, Jane Foster, Loki, Odin
Výskyt

Thor Odinson není superhrdinou jako je třeba Spider-Man nebo Daredevil. On nechytá zločince. Jeho posláním je zachránit upadající lidskou společnost. Za své mocné síly nevděčí mutaci ani nějakému stroji, ale byl vyhnán z Asgardu (což je taková paralerní dimenze oddělená od našeho světa, založená na seveské mytologii) a on sám je vtělením jednoho Asgarďana (ale jednoduše o sobě říká, že je severský bůh, aby svůj složitý původ nemusel všude vysvětlovat), což jsou de facto lidé na vyšším stupni. (Potom jsou třeba Olympiané, kteří jsou to samé, ale zase ve stylu řecké mytologie).

Thor byl mocným válečníkem, byl však neuvěřitelně arogantní. Jeho otec, vládce Asgardanů Odin, ho vyhnal na zem, jako Donalda Blaka, kulhajícího chirurga, aby se naučil pokoře. Podle původních komiksů, svůj původ odhalil ve svých třiceti letech a bylo mu nabídnuto, aby se vrátil zpět. Thor však odmítl a rozhodl se zůstat v zemi lidí a chránit je jak před nebezpečími z jeho světa, tak před nimi samými.


Thor bojuje proti imperialismu, vedení válek, kapitalismu, nerovnosti lidí na světě a celkovému lidskému zlu. Jeho nepřátelé (Zvlášť vyšší vrstvy) ho nazývají alkoholikem, narkomanem, komunistou a jinými narážkami. Napsal několik knih, kterými dává najevo svůj názor na svět.

Obrovskou sílu mu propůjčuje jeho magické kladivo Mjolnir, které nedá z ruky a je člen superhrdinského týmu The Avengers.
Trailer: Wolwerin

3. dubna 2013 v 19:16 | iron man

A na tohle se taky nemůžu dočkat a je vidět, že tento rok uvidíme v kinách opravdu hodně filmů od Marvelu.

Trailer: Iron man

3. dubna 2013 v 18:53 | iron man

Moc se těším už se prostě nemůžu dočkat až to vypukne a jak můžete vidět bude to pěkné drsný!

Black panther

2. dubna 2013 v 15:16 | iron man

Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Člověk
Titul
Černý Panter, T´Challa
Autor
Stan Lee, Jack Kirby
Hraje
James C. Mathis III
Blízcí
T Chaka, Shuri, Storm, Wakanďané
Výskyt


Black Panther je udatný bojovník obdařený tělesnou silou a mrštností kočkovité šelmy, která mu dala jméno a především ryzí hrdina se statečným srdce. Black Panther neboli Černý panter je obřadní jméno, které se odjakživa uděluje vládcům malého afrického národa Wakanda. Současným panovníkem této země je král T´Challa. Wakanda je technologicky vyspělý stát a zároveň jediné místo na Zemi, kde lze najít vzácný kov známý jako vibranium (z vibrania je vyrobený štít Kapitána Ameriky). Král má posvátnou povinnost chránit svou zemi a její neuvěřitelná bohatství před cizími vykořisťovateli.

Vybavení

Královi boty jsou vyrobeny právě ze vzácného vibrania. Pohlcují energii a umožňují Black Pantherovi seskočit z obrovských výšek, aniž by utrpěl zranění. Jeho kostým rovněž obsahuje tenká vlákna vibrania, která přetvářejí běžnou látku v odolný pancéřový oblek.

Smysly

Black Panther má velice bystré smysly a dokáže snadno stopovat své nepřátele, především ve své rodné džungli. Black Pantherovi smysly ještě posiluje zvláštní srdčitá bylina, která roste jenom ve Wakandě a zesílila přirozenou sílu a schopnosti wakandského superhrdiny.

Zajímavosti

Black Panther je odborníkem na boj beze zbraně. Používá bojovou techniku, jež kombinuje postoje kočkovitých šelem s mnoha druhy bojových umění. A ještě jedna zajímavost na závěr: Black Panther je manželem členky X-menů, superhrdinky Storm.
Hawkeye

2. dubna 2013 v 14:50 | iron-man
Věk
30 Let
Pohlaví
Muž
Druh
Člověk
Titul
Clint Barton, Ronin, Goliath
Autor
Stan Lee, Don Heck
Hraje
Jeremy Renner
Blízcí
Mockingbird, Swordsman, Captain America, Iron Man
Výskyt

Clint Barton, alias Hawkeye, je superhrdina vydavatelství Marvel a jeden z velkých symbolů slavného týmu superhrdinů Avengers.

Život před Hawkeyem

Od malička byl problémovým dítětem. Vychovávali ho různé rodiny, ale z každé utekl. Později se přidal k cirkusu, kde ho vycvičili v dokonalého akrobata. Mentorem a učitelem mu tam byl tajemný muž jménem Swordsman, který byl jedním z nejlepších bojovníků s mečem na zemi aTrickshot, který byl úžasným lučištníkem. Clinta učily bojovat s mečem, dýkou, ale hlavně s lukem. Postupem času si Swordsman všiml u Clinta neskutečnou spolupráci oka z rukou. Clint dokázal s lukem trefit prakticky všechno ze kterékoli polohy. Swordsman ho využíval při mnoha loupežích. Jednoho dne však Clint viděl superhrdinu Iron Mana, jak zachránil dítě z hořícího vozu a pochopil, že i on chce pomáhat. Vzepřel se proto Swordsmanovi a porazil ho. Přišel se přihlásit do týmu super-lidí Avengers, kde působí Iron Man spolu s Kapitánem Amerika a mnoha dalšími. Hawkeye předvedl své schopnosti a byl přijat.

Život za a po Hawkeyem

Hawkeye se stal symbolem Avengers a když byli nějaký čas Avengers rozděleni na dva tými, tak velel týmu ze Západního pobřeží. Později dokonce velel svému vlastnímu týmu, Thunderbolts, kde se snažil pomoc padouchům, toužících napravit se a stát se hrdiny. Měl vztah s několika superhrdinkami, například s Wasp, Black Widow, Spider-Woman, Moonstone nebo ženou jménem Echo, po které převzal identitu Ronina, takže svůj luk a šípy vyměnil za dva samurajské meče. Jeho identitu si mezitím přivlastnil Bullseye, stejně jako další padouši si přivlastnili identity jeho přátel, což si nesl velmi těžce. V současnosti je ženatý se superhrdinkou Mockingbird, se kterou před rokem usmířil.

Schopnosti

Základní schopností Hawkeye je jeho neuvěřitelná přesnost. Jeho oční sítnice je velmi citlivá a proto se dokáže trefit i na velkou vzdálenost. Clint je zdatný bojovník trénovaný v mnoha bojových uměních. V jednom období používal Hawkeye pilulky svého týmového kolegy Ant-mana díky nim mohl narůst do obrovských rozměrů. V tomto stavu měl Hawkeye supersílu a říkal si Goliath. Hawkeye používá dlouhý luk a sadu různých šípů. Nosí s sebou běžné, ale i speciálně upravené šípy jako například: Uspávací, elektrický, vybuchující, šíp s lanem, magnetický, sonický a mnohé další.